Masa nowych materiałów z Beyond Good and Evil 2!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Beyond Good And Evil 2
Beyond Good And Evil 2

Ubisoft zdradza nam coraz więcej szczegółów z gry Beyond Good and Evil 2. Wczoraj odbyła się już czwarta transmisja live, na której twórcy gry zaprezentowali nowe fragmenty rozgrywki. Podczas streama, który trwał ponad godzinę pokazano m.in. walkę za pomocą statków kosmicznych, umiejętności bojowe oraz system rekrutowania postaci.

Oprócz wspomnianych wyżej materiałów, Ubisoft postanowił udostępnić również 26 minutowy fragment rozgrywki pochodzący z wersji alpha gry Beyond Good and Evil 2, który zaprezentowany został na tegorocznych targach E3. W Los Angeles ów fragment twórcy prezentowali za zamkniętymi drzwiami na specjalnym pokazie dla dziennikarzy. Jeśli jesteście ciekawi co na E3 2018 zobaczyli przedstawiciele prasy, to rzućcie okiem na poniższe materiały.

Beyond Good and Evil 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niestety wciąż nie znamy dokładnej daty premiery. Radzimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ  tytuł ten trafi do graczy najprawdopodobniej w 2020 roku.

Beyond Good and Evil 2 – najważniejsze informacje z transmisji live

Fragment rozgrywki z wersji alpha prezentowany na E3 2018

Zapis z transmisji live przeprowadzonej przez twórców

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów