Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Mario Kart 8 Deluxe z długim zwiastunem przedstawiającym różne aspekty rozgrywki

Na brytyjskim kanale YouTube Nintendo pojawił się prawie 5 minutowy film, prezentujący zawartość i rozgrywkę z Mario Kart 8 Deluxe. Wyścigi wcześniej debiutowały już na konsoli Wii U, a wersja z dopiskiem Delux jest przygotowana z myślą o nowym sprzęcie Nintendo Switch.

Rozszerzona odsłona poza przystosowaniem do możliwości Switcha, otrzyma bardzo rozbudowaną zawartość:

  • Dojdzie kilku nowych bohaterów (m.in. King Boo, Dry Bones, Bowser Jr., Inkling Girl, Inkling Boy). Łącznie ma być ich ponad 40.
  • Otrzymamy jeszcze więcej opcji w Battle Mode (8 map i 5 trybów rozgrywki – Renegade Roundup, Balloon Battle, Bob-omb Blast, Coin Runners, Shine Thief).
  • Nowe pojazdy.
  • Nowe przedmioty.
  • Gra będzie zawierać w sobie wszystkie dodatki z Mario Kart 8.
  • 48 torów wyścigowych.

Nintendo potwierdziło, że w tabletkowej wersji na podzielonym ekranie będzie mogło grać jednocześnie dwóch graczy. Natomiast po wpięciu urządzenia do stacji dokującej, przed jednym TV ścigać może się już 4 graczy.

Najnowszy trailer skupia się przede wszystkim na możliwości gry w każdym miejscu. Po prostu odpinamy tablet ze stacji dokującej i ruszamy w trasę lub… do kibelka.

Premiera gry jest zaplanowana na 28 kwietnia.

Mario Kart 8 Deluxe zwiastun

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement