Mamy zwiastun Super Stardust Ultra

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli ktoś nie wierzył w moc obecnej generacji konsol powinien zacząć bić się w pierś. Na konsole PlayStation 4 już 31 marca zadebiutuje exclusive dla którego rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę nie stanowią problemu. Jest to co prawa indyk, ale wymagania wielu graczy stawiane przed produkcjami na ósma generacje zostały spełnione. Super Stardust Ultra, bo o nim mowa zadebiutuje 11 lutego.

Super Stardust Ultra to czwarta już odsłona serii kosmicznych gier zręcznościowych, wcześnie wyszły na konsole PlayStation 3, PSP i PS Vita. W grze ponownie wcielimy się pilota statku kosmicznego, którego zadaniem jest bronić cywilizacji przed najazdem głodnych zniszczenia – obcych.

Gra ma zapewniać 9 trybów rozgrywki, a jej cena nie powinna przekroczyć 50 zł. Poniżej prezentujemy premierowy zwiastun gry.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów