Lumines Remastered – pudełkowe wersje dla PS4 i Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Lumines Remastered
Lumines Remastered

Lumines Remastered otrzyma fizyczne wersje dla konsol PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Cena pudełkowych wydań wynosi 29.99$.

Możliwość składania zamówień przedpremierowych pojawi się już 26 kwietnia, czyli w najbliższy piątek, za pośrednictwem internetowego sklepu Limited Run Games.

Zarówno na konsoli firmy Sony, jak i Nintendo, gra pojawi się w trzech wariantach. Podstawowej oraz edycji Deluxe i Ultimate.

W pierwszej z wymienionych edycji specjalnych, oprócz kopii gry znajdziemy również m.in. płytę winylową, która zawiera ścieżkę dźwiękową.

W skład wersji Ultimate wchodzi m.in. indywidualnie numerowany certyfikat autentyczności, ręcznie podpisany przez twórcę serii Tetsuye Mizuguchiego, a także gadżety z edycji Deluxe.

Warto się jednak pospieszyć, bowiem ilość edycji kolekcjonerskich jest mocno ograniczona. W przypadku edycji Delxue jest to 1000 sztuk dla konsoli PlayStation 4 i 2000 sztuk dla  Switcha. Wersja Ultimate to jedyne 400 sztuk dla sprzętu firmy Sony i 600 dla Nintendo.

Lumines Remastered zadebiutowało na rynku w czerwcu 2018 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów