Luis Suarez gwiazdą europejskiej okładki PES 2018

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Wydawnictwo Techland, polski wydawca Pro Evolution Soccer 2018, oraz autorzy gry – Konami ogłosili, że gwiazdą okładki europejskich wersji PES 2018 został napastnik FC Barcelony – Luis Suarez.

Jestem wielki fanem PES-a, więc pojawienie się na tegorocznej okładce jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Z roku na rok seria PES staje się coraz lepsza, a ilość pracy, jaką deweloper włożył w najnowszą odsłonę, to potwierdza. Trudno uwierzyć jak blisko realizmu jest tegoroczna odsłona – mówi Luis Suarez, gracz „Dumy Katalonii” i reprezentacji Urugwaju.

Warte odnotowania jest to, że w zamówieniach przedpremierowych PES 2018 dostępny będzie w Edycji Premium (okładka z Luisem Suarezem) i Legendary Edition (okładka z gwiazdami Barcelony). Nabywcy Legendary Edition otrzymają limitowany steelbook, PES-owy pendrive oraz szereg cyfrowych dodatków do trybu myClub m.in.:

  • dostęp do agenta Usaina Bolta,
  • agenta PES Legend,
  • 100 monet,
  • ekskluzywne karty z kolekcji firmy Topps

Pro Evolution Soccer 2018 dostępny będzie od 14 września. Gra ukaże się aż na pięciu platformach – PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Ona, Xbox 360 oraz PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie - recenzja filmu - https://t.co/0snTZIiXpN https://t.co/yzNOEKONHl
Megadimension Neptunia VIIR - recenzja - https://t.co/MXgoixu4st https://t.co/sEx0LKYGRG

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch