Lucid Dream – polska gra dostępna na Steam

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Lucid Dreams
Lucid Dreams

Lucid Dream to debiutancki projekt wrocławskiego studia Dali Games. Produkcja zakończyła swój pobyt w Early Access, a finalna wersja jest już dostępna na Steam. Jak to zawsze bywa w przypadku rodzimych tytułów, zachęcamy do bliższego przyjrzenia się przygodom małej Lucy. W poniższej galerii możecie zobaczyć garstkę screenów oraz trailer.

5

Lucid Dream to gra przygodowa z gatunku point-and-click. W grze wcielamy się w niepełnosprawną dziewczynkę o imieniu Lucy. Dziecko pewnego dnia odkrywa świat snów, który może przemierzać bez żadnych ograniczeń. To właśnie w trakcie podróży po surrealistycznym świecie odkryje sposób na to, by pomóc walczącej z depresją mamie. Mechanika gry skupia się wokół rozwiązywania logicznych, wymagających i często niekonwencjonalnych zagadek. Świat Lucid Dream pełen jest ukrytej symboliki oraz znaczeń, których interpretacja dostarczy nam dodatkowej przyjemności. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje ręcznie rysowana oprawa graficzna oraz oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Lucid Dream – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów