W listopadzie pojawi się odświeżona wersja L.A. Noire i to również na Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
L.a. Noire
L.a. Noire

L.A. Noire, detektywistyczny sandbox od Rockstar Games, który pierwotnie debiutował w 2011 roku, pojawi się w odświeżonej wersji na konsolach ósmej generacji oraz goglach VR. Premiera gry jest planowana na 14 listopada 2017 roku.

Produkcja na konsolach PlayStation 4 i Xbox One ma w porównaniu do pierwowzoru, charakteryzować się poprawioną oprawą graficzną oraz rozdzielczością 1080p. Na platformach PlayStation 4 Pro i Xbox One X obraz ma być wyświetlany w rozdzielczości 4K. Co ciekawe, L.A. Noire będzie pierwszą produkcją od Rockstar Games, wydaną na konsolę Nintendo Switch. W skład  edycji wejdą wszystkie dotąd wydane dodatki.

Produkcja ma być również obsługiwana przez google HTC Vive, choć jej zawartość w porównaniu do oryginału, może się wówczas nieco różnić.

Zwiastun L.A. Noire

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Manga Tokyo Ghoul:re dobiega końca. Drugi sezon anime jeszcze w tym roku - https://t.co/z3Qow48oZG https://t.co/I4WaJNMXqL
Jurassic World Evolution - recenzja - https://t.co/O4Xz7deLNN https://t.co/uip9PSNAQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch