Limited Run Games sprzedaje kabel HDMI dla PlayStation i PlayStation 2

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
PlayStation 2

Limited Run Games ma świetną alternatywę, jeżeli nie zamierzacie kupować PlayStation Classic. Firma pokusiła się o przygotowanie kabla HDMI z myślą o PlayStation i PlayStation 2.

Wcześniej musieliśmy korzystać z dedykowanych adapterów w momencie, gdy chcieliśmy podłączyć starsze konsole Sony za pomocą HDMI do naszego telewizora lub monitora. Na szczęście w przyszłym miesiącu pojawi się dedykowany kabel HDMI.

Za kabel przyjdzie nam zapłacić 29,99 dolarów, więc to zdecydowanie niższa cena w porównaniu do zakupu zapowiedzianego niedawno PlayStation Classic. Ponadto na tradycyjną konsolę jest zdecydowanie więcej gier.

Ps1 Ps2 Hdmi

Jeżeli zdecydujecie się jednak na zakup PlayStation Classic, możecie sobie odpuścić zakup kabla. „Nowa” konsola Sony będzie mieć tylko 20 wbudowanych gier, wśród nich na pewno znajdzie się Tekken 3, Final Fantasy VII, Ridge Racer 4, Jumping Fast i Wild Arms.

W tej chwili Limited Run Games prowadzi przedsprzedaż kabla i możecie zamówić go tutaj.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps1-and-ps2-hdmi-cable-arrives-from-limited-run-games/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów