Layers of Fear: Legacy zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Layers of Fear_20160211210347

Na konsolę Nintendo Switch zmierza kolejny polski tytuł. Tym razem jest to produkcja krakowskiego studia Bloober Team pt. Layers of Fear: Legacy.

Nowe wydanie oparto na docenionym przez krytyków IP znanym z wersji wydanych w 2016 roku na PC, iOS, PlayStation 4 oraz Xbox One.  Layers of Fear to swoisty, psychodeliczny, przepełniony ciężkim klimatem horror, który jest kolejną produkcją polskiego studia Bloober Team. Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę obłąkanego artysty, który próbuje ukończyć dzieło będące zwieńczeniem jego życia.

Layers of Fear: Legacy zaprojektowano od nowa z myślą o specyfice Nintendo Switch, łącznie z nowym graficznym interfejsem stworzonym, by w pełni wykorzystać unikalne możliwości platformy. To oznacza, że Layers of Fear: Legacy używa pełnej gamy funkcji konsoli, w tym HD Rumble, kontroli ruchem, ekranu dotykowego oraz możliwości gry zarówno na telewizorze w trybie zadokowanym, jak i mobilnej.

Ogólnoświatowa premiera Layers of Fear na Nintendo Switch przewidziana jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

Layers of Fear: Legacy Nintendo Switch trailer

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów