Latem na PS4 i Xbox One zadebiutuje odświeżona edycja Far Cry 3 Classic Edition

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Far Cry 3 Classic Edition
Far Cry 3 Classic Edition

Latem bieżącego roku, zadebiutuje w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One – Far Cry 3 Classic Edition. Będzie to odświeżona edycja najlepszej części kultowej serii od Ubisoftu, w skład w której wejdzie jedynie tryb fabularny. Gra Far Cry 3 zadebiutowała pierwotnie w 2012 roku na PC oraz konsolach Playstation 3 i Xbox 360 i zaskarbił sobie sympatie graczy nie tylko za sprawą grywalności i niezłej fabuły, ale również dzięki niezwykle charyzmatycznemu antagoniście.

Far Cry 3 pozwoli fanom serii ponownie wrócić na Rook Island i zmierzyć się z Vaasem, w którego wcielił się Michael Mando. Jako Jason Brody, gracze będą mogli odkryć tropikalną wyspę, aby odnaleźć i ocalić swoich przetrzymywanych w niewoli przyjaciół.

Gra Far Cry 3 Classic Edition dostępna będzie jako osobny produkt oraz cztery tygodnie przed oficjalną premierą wejdzie w skład przepustki sezonowej do gry Far Cry 5 lub wersji Far Cry 5 Gold Edition. Posiadacze Season Passa na PC, otrzymają dostęp do zwykłej wersji Far Cry 3.

Zwiastun Far Cry 3 Classic Edition

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Anonim pisze:

    Najlepsza część i przyjemna platyna, ale nie widzę sensu ogrywać kolejny raz gierki na nowej generacji.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów