Late Shift zadebiutuje w kwietniu na Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Late Shift Nintendo Switch
Late Shift Nintendo Switch

Interaktywny film Late Shift, który w kwietniu zeszłego roku debiutował w edycji na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, trafi w końcu na Nintendo Switch. Tą dobrą nowiną podzielił się dzisiaj wydawca, firma Wales Interactive. Tytuł trafi do biblioteki eShop 26 kwietnia w cenie 13 dolarów.

Late Shift jest kryminalnym thrillerem Full motion video, do którego autorem scenariusza jest Michael Robert Johnson, pracujący przy takich hitach kinowych jak Sherlock Holmes (2009) czy Pompeje (2014). W produkcji kierujemy losami Matta, młodego studenta matematyki, który dorabia jako parkingowy. Podczas nocnej zmiany na parkingu rozpoczyna się jego przygoda, która wcale nie musi się skończyć dobrze. Matt będąc świadkiem kradzieży samochodu, zostaje wplątany w akcję obrabowania lukratywnego, londyńskiego domu aukcyjnego z bardzo cennej chińskiej porcelany.

Naszą recenzję Late Shift możecie przeczytać tutaj.

Zwiastun Late Shift

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Stardew Valley - aktualizacja wprowadzająca multiplayer na PC już wkrótce - https://t.co/72JQ9V3aUk https://t.co/sebU5t3IQH
Monster Hunter Generations Ultimate x The Legend of Zelda - Capcom udostępnił zwiastun kolaboracji -… https://t.co/p3SfZ5GC3G

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch