Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TESTY SPRZĘTÓW

Ładowarka do pada Xbox One – przegląd dwóch produktów marki PDP

Nic tak nie denerwuje jak rozładowany pad, gdy chcemy rozpocząć wirtualną rozgrywkę. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dwóm urządzeniom, dzięki którym powinniście wyeliminować skutecznie ten problem. Są to ładowarki amerykańskiej firmy PDP do kontrolerów Xbox One.

Ładowarka do kontrolerów Xbox One ENERGIZER – PDP Gaming

Specyfikacja

  • Zestaw do aktywnego ładowania kontrolera Xbox One.
  • W zestawie dwa akumulatory.
  • Maks. czas gry po naładowaniu: 35 h.
  • Nowe klapki do zamykania baterii w dwóch kolorach – czarnym i białym.

Opis

Pierwsza omawiana ładowarka w zestawie posiada komplet akumulatorków do dwóch padów. Po prostu wkładamy je jak normalne baterie do kontrolera, zakładamy nową klapkę znajdującą się w zestawie i już możemy cieszyć się długimi godzinami grania. Zaletą tego urządzenia jest przede wszystkim proste użytkowanie. Po skończonej grze odkładamy kontrolery na stacje dokująca. Na stacji odpala się czerwona dioda sygnalizująca ładowanie. Gdy proces ładowania zostanie ukończony w 100%, światełko LED zmienia barwę na zielony kolor.

Akumulatorki mają podobną wagę do standardowych baterii, a nowa klapka ma minimalnie inny kształt, więc urządzenie nie wpływa na komfort użytkowania kontrolera. Baterie po naładowaniu rzeczywiście starczają na bardzo długi czas rozgrywki. Właściwie przestaje się odczuwać problem rozładowanych akumulatorków.

Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to krótki kabel do ładowarki sieciowej. Jeśli nie macie blisko gniazdka trzeba kombinować z jej ustawieniem. Stacja jest ładnie wykonana, ale jak zwykle przy takich urządzeniach użyto świecącego plastiku piano black. Mikrorysy na pewno powstaną w czasie wycierania kurzu i eksploracji, ale tak już niestety jest ze wszystkimi urządzeniami gdzie stosuje się ten ładny, ale delikatny materiał.

Jeśli posiadacie dwa pady do konsoli Xbox One i często je eksplorujecie omawiana ładowarka marki PDP na pewno się wam przyda. Sprzęt jest dostępny w przyzwoitej cenie (kosztuje około 119 zł, np. w sklepie Przystangracza.pl).

Zestaw ładujący ENERGIZER 048-030-EU Magnetyczny do pada Xbox One

Specyfikacja:

  • Długość kabla: ok. 2,7m.
  • Zawiera: kabel, akumulator do pada, przejściówkę.

Opis

Drugi produkt pozwala ładować akumulatorki w czasie gry. Sama klapka i bateria w zestawie wygląda identycznie jak na urządzeniu omawianym wyżej. Nie ma tu jednak stacji dokującej, a jej funkcje zastępuje adapter na 2,7 metrowym kablu z wyjściem USB. Gdy pad sygnalizuje koniec energii, podpina się przejściówkę i można grać dalej tylko już na kablu.

Adapter choć zaczepia się za pomocą magnesu i małego zatrzasku trzyma się naprawdę mocno. Wręcz ciężko go oderwać po podłączeniu do kontrolera.

Jeśli posiadacie tylko jeden kontroler do Xbox One, to jest to świetna tańsza alternatywa wyżej omówionego produktu. Ładowarka kosztuje około 90 zł.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Podsumowanie

Czy warto zainwestować w wyżej omówione produkty? Zakup tradycyjnych porządnych akumulatorków z ładowarką to koszt około 80 zł. Rozwiązanie to jest uniwersalne, bo baterie możecie użyć gdziekolwiek chcecie np. w pilocie do TV. W samym użytkowaniu jest tradycyjne akumulatorki są znacznie mniej wygodne (baterie trzeba wyjmować z padów, ładować kilka godzin w ładowarce i dopiero wtedy móc z nich korzystać).

Sprzęty PDP mają jedno przeznaczenie, ale dzięki temu są bardzo wygodne. Do tego są solidnie wykonane i nie odstraszają ceną. Jeśli szukacie stacji dokującej do padów Xbox One warto rozważyć zakup produktów PDP.

Plusy

  • Przyzwoita cena
  • Długi czas pracy na akumulatorkach
  • Bardzo łatwe w użyciu

Minusy

  • Drobne niedociągnięcia wymienione w tekście.
8

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement