Kwadrans rozgrywki z The Outer Worlds

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Outer Worlds
The Outer Worlds

Podczas The Game Awards studio Obsidian Entertainment ogłosiło swoją nową grę zatytułowaną The Outer Worlds i zaprezentowało jej pierwszy zwiastun. Na więcej materiałów nie musieliśmy jednak długo czekać gdyż serwis Game Informer opublikował już 15 minut czystej rozgrywki.

W The Outer Worlds to pierwszoosobowa gra RPG, w której bohater budzi się z hibernacji na zagubionym w kosmosie statku kolonizacyjnym. W drodze na swoje miejsce przeznaczenia dociera nieoczekiwanie na skraj galaktyki tylko po to, aby znaleźć się w samym środku spisku, który grozi zniszczeniem kolonii. Podczas odkrywania zakątków kosmosu gracz będzie napotykał walczące o władzę frakcje, a decyzje przez niego podjęte podczas rozgrywki, będą miały olbrzymi wpływ na przebieg historii.

Gra The Outer Worlds zadebiutuje w 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na PC. Gameplay możecie obejrzeć poniżej.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów