Kursk 2.0 już dostępny. Jujubee naprawia swoją nową produkcję

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kursk
Kursk

Firma Jujubee właśnie wydała aktualizację do gry Kursk, która wprowadza tytuł do wersji 2.0. Twórcy zapewniają, że kierując się krytycznymi uwagami na platformie Steam, znacznie poprawili swoją produkcję, likwidując większość błędów.

Na tym jednak nie poprzestali. Kursk otrzymał nowe animacje, bardziej przejrzysty interfejs, usprawnione efekty wizualne, nowe elementy gameplay’owe oraz usprawnione audio, które wpłynie na jeszcze lepszą atmosferę gry. Skrócony został też czas wczytywania się kolejnych sekwencji gry.

Deweloperzy pracują także nad wprowadzeniem Kurska zarówno na Linuksa, jak i na Maca z przewidywaną datą premiery w pierwszym kwartale 2019 roku.

Gra Kursk zadebiutowała 7 listopada w wersji na PC i spotkała się z chłodnym przyjęciem se strony graczy i recenzentów. Fabuła produkcji inspirowana jest historią zatonięcia okrętu podwodnego K-141 Kursk. W grze wcielamy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły światem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów