Konsole PlayStation i gry na wyłączność taniej w Black Friday

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony zapowiedziało z okazji jutrzejszego Czarnego Piątku kolejne przeceny gier i sprzętu z rodziny PlayStation. U wybranych partnerów handlowych Sony Interactive Entertainment Polska, od dzisiaj można nabyć gry w nowych, obniżonych cenach. W promocji dostępne są takie ekskluzywne hity dla PlayStation 4 jak:

Promocja na wyżej wymienione tytuły potrwa do 27 listopada.

Od jutra w popularnych sieciach będzie można również nabyć w atrakcyjnych cenach konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Podstawowy model  z dyskiem twardym o pojemności 500GB będzie dostępny w cenie od 999 zł, z kolei PlayStation 4 Pro zakupimy już za 1499 zł.

Przypominamy, że do 27 listopada taniej można kupić gogle PlayStation VR, które współpracują z każdym modelem konsoli PS4. PlayStation VR jest dostępne w cenie od 999 zł, a w zestawie z grą Gran Turismo Sport oraz PlayStation Camera w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł u wybranych partnerów handlowych.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch