Kolejny Nintendo Direct już jutro! (AKTUALIZACJA)

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Nintendo poinformowało, że już jutro o godzinie 00:00 czasu polskiego, odbędzie się kolejny Nintendo Direct. W trakcie show mają zostać zaprezentowane nadchodzące tytuły na konsole Nintendo Switch i Nintendo 3DS. Prezentacja ma potrwać aż 35 minut, więc powinniśmy zobaczyć wiele tytułów, które na rynku zadebiutują jeszcze w tym roku, jak i na początku przyszłego.

Warto przypomnieć, że na jednym z ostatnich Directów zostało zapowiedziane m.in. nowe Fire Emblem oraz Daemon x Machina od deweloperów odpowiedzialnych za serię Armored Core. Prezentacje będziecie mogli obejrzeć pod tym linkiem.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje Nintendo, dzisiejszy Nintendo Direct został odwołany ze względu na potężne trzęsienie ziemi w regionie Hokkaido. Nowy termin Directa mamy poznać już wkrótce, jednak dokładne szczegóły nie zostały przedstawione.

Nintendo Direct – Dwie zapowiedzi z E3:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów