Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Kolejne wydarzenie związane z grami przełożone przez zamieszki w USA

Summer Of Gaming Ign
Summer Of Gaming Ign

Festiwal gier online Summer of Gaming organizowany przez IGN początkowo miał się rozpocząć w piątek 5 czerwca, ale z powodu masowych protestów w USA, które wybuchły po zabójstwie Afroamerykanina Georga Floyda, rozpoczęcie imprezy zostało przełożone na 8 czerwca. IGN postanowiło jednak przenieść kolejny raz imprezę.

Summer of Gaming ma rozpocząć się 10 czerwca. Transmisje IGN Expo z newsami, zwiastunami, nowymi gameplayami i wywiadami odbędą się w dniach 10, 11, 12 i 15 czerwca. Decyzja o dalszym posunięciu wydarzenia została podjęta w celu umożliwienia pracownikom IGN i widzom uczczenia pogrzebu Floyda.

Wcześniej w tym tygodniu ogłosiliśmy, że lato gier IGN rozpocznie się 8 czerwca – jednak aby zarówno personel IGN, jak i widzowie mogli uszanować pogrzeb George’a Floyda, podjęliśmy decyzję o odsunięciu wydarzenia o kilka dni.

W czasie trwania Summer of Gaming mają zostać ujawnione nowe projekty takich studiów deweloperskich jak np. Merge Games, Fabraz, Funcom / The Outsiders, Arcade1Up. Poza tym mamy zobaczyć sporo nowych zwiastunów i gameplayów. IGN obiecuje w rozpisce imprezy materiały z gier Beyond Blue, Chivalry 2, Dual Universe, Pathfinder: Kingmaker, Voidtrain, Wasteland 3, Werewolf: The Apocalypse, Mortal Shell, Observer: System Redux, Stronghold: Warlords, Second Extinction, Yakuza: Like a Dragon, i wielu innych.

Oprócz Summer of Gaming odroczono także inne nadchodzące wydarzenia w tym miesiącu. Dotyczy to m.in. prezentacji nowych odsłon Madden NFL 21 i World of Wacraft: Shadowlands , PC Gaming Show 2020, Future Games Show, Guerrilla Collective, Upload VR Showcase , EA Play Live 2020 i Night City Wire z Cyberpunk 2077. Z powodu niepokojów protestacyjnych na czas nieokreślony przesunięto pokaz PlayStation 5.

Summer Of Gaming

Summer Of Gaming

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement