Kolejne dwie nowe gry dodane do wstecznej kompatybilności Xbox One

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox One Wsteczna Kompatybilność
Xbox One Wsteczna Kompatybilność

Wsteczna kompatybilność Xbox One kolejny raz dostała niezłą aktualizację. Do listy gier z Xbox 360, które mogą zostać uruchomione na Xbox One dołączyły dwie pozycje:

  • Split/Second – wyścigi samochodowe przygotowane przez brytyjskie Black Rock Studio – twórców gry Pure. Gracz wciela się w kierowcę biorącego udział w show telewizyjnym.
  • LEGO Indiana Jones 2 – jest to sequel do gry wydanej w 2008 roku, Lego Indiana Jones: The Original Adventures. Gra pozwala graczom na zagranie we wszystkie 4 filmowe przygody, z filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.

Dzięki wstecznej kompatybilności, na konsoli Xbox One można grać w najlepsze tytuły z konsnoli Xbox 360. W przypadku uruchamiania gry z płyty,  wystarczy włożyć ją do konsoli i rozpocząć pobieranie gry na dysk twardy. Po zakończeniu pobierania płyta będzie musiała znajdować się w konsoli podczas grania.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów