Kolejna darmowa gra w Epic Games Store

Sludge Life
Sludge Life

Oprócz Borderlands: The Handsome Collection, możesz obecnie za darmo, dodać kolejną grę w Epic Games Store. Tym razem jest to gra wydana przez Devolver Digital pt. Sludge Life. Tytuł będzie dostępny za darmo przez cały rok do 28 maja 2021 roku. Po tym czasie produkcja ma kosztować 49 zł.

Oficjalny opis gry ze sklepu Epic Games:

SLUDGE LIFE to pierwszoosobowa, wandalizmocentryczna przechadzka po wyspie z otwartym światem pełnej zakręconych idiotów i atmosfery tak gęstej, że można jej posmakować. Wędruj po maleńkiej wysepce na pokrytej szlamem planecie jako GHOST — obiecujący tager, który pragnie zdobyć rozgłos wśród grafficiarskiej elity. Przemierzaj ulice korporacyjnego świata i rozmawiaj z innymi tagerami, odkrywając po drodze tajemnice i poznając kolejnych idiotów. Czy zostaniesz królem wyspy i otagujesz każdy jej centymetr? A może przenikniesz ociekającą szlamem korporację GLUG w poszukiwaniu drogi ucieczki? Albo po prostu puścisz wszystko z dymem?

Aby pobrać bezpłatną kopię gry, wystarczy wejść w ten link. Oczywiście, by skorzystać z okazji trzeba posiadać aktywne konto w Epic Games Store.