Kojima Productions zarejestrowało znaki towarowe związane z Death Stranding

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Kojima Productions właśnie zarejestrowało znaki towarowe związane ze swoją nadchodzącą produkcją. Strand Game i Social Strand System, to systemy prawdopodobnie odpowiadają za społecznościowe aspekty gry.

To nie wszystko, ponieważ w momencie wydania gry może pojawić się dedykowana dla Death Stranding aplikacja mobilna, tzw. companion app.

Destination Playstation 2019 Games

W Scottsdale odbyła się konferencja Destination PlayStation. Sony przy okazji konferencji pokazało właśnie Death Stranding, ale nie zapomniano o takich tytułach jak The Last of Us Part II, Days Gone i Ghost of Tsushima.

Kojima Production wciąż ostro pracuje nad swoją grą i obecnie prowadzi nagrania głosowe. Ogłoszono również nazwiska kolejnych aktorów, których usłyszymy w Death Stranding. Do obsady dołączyła Maaya Sakamoto znana z podkładania głosu w Kingdom Hearts II, Final Fantasy XII i Yakuza Kiwami.

Data wydania Death Stranding nadal nie jest znana, ale gra z pewnością zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: http://www.metalgearinformer.com/?p=33218

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów