Klimatyczna platformówka PLANET ALPHA zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PS4, Xbox One i Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Planet Alpha
Planet Alpha

PLANET ALPHA to klimatyczna gra platformowa, na którą składają się pomysłowe zagadki, elementy skradankowe i niezwykła, artystyczna oprawa graficzna. Wydawca Team17, poinformował dzisiaj, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku na wszystkich wiodących platformach – PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Gra zabierze nas do niezwykłego, klimatycznego świata, w który budzimy się w tajemniczych okolicznościach. W tym obcym, z pozoru spokojnym świecie pełnym egzotycznych roślin i zwierząt, czeka nas wielka przygoda pełna niebezpieczeństw.

Co ciekawe prace nad PLANET ALPHA, rozpoczęły się już w 2013 roku. Był to jednoosobowy projekt Adriana Lazara, pracownika IO Interactive. Po kilku latach Adrian postanowił rzucić prace w IO i założyć małe niezależne studio, które skupiło się wyłącznie na ukończeniu tytułu.

Zachęcamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna PLANET ALPHA, na którym zaprezentowano spory kawałek rozgrywki. To może być jedna z najładniejszych platformówek tego roku.

PLANET ALPHA – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów