Kingdom Hearts III – Świat z animacji Potwory i Spółka, nowy motyw przewodni, data premiery na E3 2018

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Podczas wydarzenia D23 Expo Japan 2018 Square Enix przedstawiło nowy zwiastun Kingdom Hearts III prezentujący po raz pierwszy w ruchu świat z animacji Potwory i Spółka oraz kilka nowych fragmentów z Toy Story czy Splątanych. Na najnowszym materiale pojawia się również wiele nowych ciosów specjalnych, takich jak przyzwanie syrenki Ariel czy potężny atak ogromnymi jojo.

Na D23 Square udostępniło także nowy motyw przewodni w wykonaniu Hikaru Utady, zatytułowany w Japonii ‚Oath’ a w anglojęzycznej wersji ‚Don’t Think Twice’. Na wydarzeniu nie zabrakło też samego Tetsuya Nomury, odpowiedzialnego za projekt. Stwierdził on między innymi, że w Kingdom Hearts 3 pojawi się więcej niż 9 światów, a pierwsze z nich są już ukończone w 90% (pozostałe w 60%).

Na temat ostatniego etapu gry twórca nie zdradził ani jednego szczegółu, jednak ma to być to, co od zawsze chciał zrobić, odkąd zaczął tworzyć Final Fantasy i jak stwierdził, ‚wszystko może być w nim możliwe’. Data premiery natomiast ma zostać ujawniona przez Square Enix na tegorocznym E3 odbywającym się w czerwcu. W grze powróci również statek Gummi Ship, którym tym razem jednak będziemy mogli polatać w otwartym świecie, a starcia w pewien sposób będą przypominać gwiezdne wojny.

Kingdom Hearts III – Nowy zwiastun produkcji oraz motyw przewodni:

Źródło: https://twitter.com/MysticDistance/status/962263990289264640 https://twitter.com/RedMakuzawa/status/962243225560915968

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów