Kinga Kujawska dołącza do ESL Polska

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Kina Kujawska
Kina Kujawska

Na pewno wielu z was kojarzy Kingę Kujawską.  Przez ponad 3 lata była związana z marką Sony PlayStation, gdzie uczestniczyła w wielu materiałach kanału PlayStation Polska Ekstra. Jakiś czas temu Kinga poinformowała, że odchodzi od PlayStation i do dziś nie było wiadomo gdzie będzie kontynuować swoją karierę.

Od 1 lutego Kinga Kujawska rozpoczyna stałą, długofalową współpracę z ESL Polska.

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) – mówi Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Kiedy ESL Polska zaproponowało mi współpracę, nie wahałam się ani sekundy – mówi Kinga Kujawska. – Możliwość pracy przy największych wydarzeniach esportowych, z najlepszymi graczami i ogromną publiką będzie dla mnie niezwykle ekscytującym wyzwaniem.

Rozpoczęcie współpracy łączy się z długofalowymi planami rozwoju kanałów wideo ESL Polska, które zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Poniżej możecie zobaczyć dwa filmy przygotowane na powitanie Kingi:

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów