Killer7 od Grasshopper Manufacture jesienią trafi na PC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas trwającego obecnie konwentu MomoCon 2018 firma NIS America wraz ze studiem Grasshopper Manufacture zapowiedziała wydanie na PC zakręconego Killer 7, które pierwotnie zadebiutowało na PlayStation 2 i Nintendo GameCube w 2005 roku. Tytuł opracowany przez SUDĘ51, Hiroyuki Kobayashiego i Shinji Mikamiego trafi na platformę Steam jesienią tego roku.

Podczas rozgrywki wcielimy się w postać zawodowego mordercy Harmana Smitha, posiadającego 7 śmiercionośnych osobowości, różniących się wyglądem, bronią i specjalną umiejętnością, chcącego zniszczyć Kun Lana, przywódcę grupy samobójców o nazwie Happy Smile i powstrzymać go przed dominacją świata. Z okazji ogłoszenia studio Grasshopper Manufacture udostępniło nowy zwiastun produkcji, który postara Wam się wyjaśnić, z czym będziecie mieli do czynienia.

Killer 7 – Zwiastun wersji PC:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/killer7-coming-to-pc-via-steam-this-fall

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów