Już 7 mln graczy zagrało w Overwatch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Nowa produkcja studia Blizzard, cieszy się olbrzymią popularnością. W Overwatch zagrało już 7 milionów graczy, to świetny wynik, ale są jeszcze inne imponujące liczby jakie wykręcił najnowszy sieciowy shooter. Gracze z całego świata poświęcili straży już ponad 119 milionów godzin na walkę o lepszą przyszłość, zmienili bohaterów 326 milionów razy w trakcie trwania meczów i współpracując w drużynach dostarczyli do celu 11 milionów ładunków na polach bitew przyszłości. Overwatch pokochali gracze na całym świecie, co przekłada się na ogromny sukces gry, która również w recenzjach oceniana jako jedna z najlepszych w tym roku.

Mike Morhaime, dyrektor generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment nie kryje zadowolenia z popularności gry oraz wyraża wdzięczności graczom za wsparcie:

W miesiącach i tygodniach poprzedzających premierę Overwatch grę ciepło przyjęło i wspierało wiele osób – społeczność graczy Blizzarda, fani strzelanek pierwszoosobowych oraz osoby, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z takimi grami. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za tą niesamowitą pasję i entuzjazm .Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie gry i nowego uniwersum, którymi wszyscy mogą się cieszyć. Cieszymy się niezmiernie, że premiera przebiegła bez zakłóceń i już nie możemy doczekać się wspaniałej zabawy, rywalizacji oraz nowości w grze, które nadal przed nami.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Komentarzy ( 3 )

 1. Hyper pisze:

  Totalnie nie rozumiem fenomenu Overwatch. Ta gra ssie.

  • Neutron pisze:

   Wiesz jak to jest. Blizzard mnóstwo zainwestował by zrobić redakcjom dobrze, to po premierze się dz…ki odwdzięczyły. Gra jet bardzo dobrze zrobiona, ale jej zawartość jest za taką kasę śmieszna. Za rok nikt o overwatch nie będzie już pamiętał, ale na chwilowym hype i medialnym szumie twórcy i tak zarobią swoje.

 2. Damian Stefański pisze:

  Gra jest lepsza gdy mamy kilku znajomych w drużynie :)

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów