Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

INFORMACJA PRASOWA

To już 20 lat – jak Blizzard będzie świętować 2 dekady StarCrafta?

StarCraft 31 marca będzie kończyć 20 lat!

Blizzard zamierza świętować te urodziny wraz ze sporą społecznością graczy. Saga StarCraft przedstawiła światu takie postacie jak Jim Raynor, Sara Kerrigan i Zeratul, a także położyła fundamenty pod współczesny e-sport. Co nas czeka?

 • Film krótkometrażowy o serii StarCraft: 31 marca odbędzie się premiera filmu StarCraft to życie: Obchody 20 rocznicy. Film skupi się na wywiadach z graczami StarCraft z całego świata,
 • Rocznicowa transmisja na żywo poświęcona serii StarCraft
 • Do obchodów rocznicy StarCraft dołączą wszystkie inne uniwersa Blizzarda. Przed rocznicą serii StarCraft 31 marca, rozdawane będą przeróżne prezenty w grach Blizzarda wszystkim tym, którzy się do nich zalogują.
  • StarCraft II: Zaloguj się do gry StarCraft II i zdobądź zremasterowane skórki interfejsu terran, zergów i protosów, specjalny portret, osiągnięcie oraz zdobienia dla wszystkich trzech ras na 20 rocznicę serii StarCraft.
  • StarCraft: Remastered: Na wszystkich, którzy zalogują się do gry podczas obchodów 20. rocznicy premiery gry StarCraft, czeka nowa skórka konsoli. Dodatkowo w dniach 6-20 marca trwać będzie promocja na grę Starcraft: Remastered.
  • Heroes of the Storm: Zaloguj się do gry, aby zdobyć portrety terran, zergów oraz protosów i sprawdź się w Bójkach inspirowanych serią StarCraft. Wypatruj również nowego bohatera z uniwersum StarCraft, który wkrótce pojawi się w Nexusie!
  • Diablo III: Wezwij do Tristram nowego zwierzaka – krążownik Hyperion.
  • World of Warcraft: Grający w WoW zdobędą jednego z następujących zwierzaków inspirowanych uniwersum StarCraft – zerglinga, mini thora, szeregowego Męcika, tępiciela lub Zeradara.
  • Overwatch: Trupia Wdowa, najniebezpieczniejsza zabójczyni Szponu, przywdzieje skórkę najbardziej śmiercionośnego ducha Dominium – Kerrigan.
  • Hearthstone: Przygotuj się na inspirowaną serią StarCraft Karczemną Bójkę, która ukaże się pod koniec tego miesiąca.

Więcej informacji i wiadomości o obchodach rocznicy serii StarCraft znajdziecie tutaj.

StarCraft i StarCraft: Brood War – Gra, od której wszystko się zaczęło oraz dodatek do niej – dostępne są za darmo pod tym linkiem.
StarCraft: Remastered – Pieczołowicie zmodernizowana wersja pierwszej części gry StarCraft oraz dodatku Brood War z przepiękną grafiką 4K Ultra HD oraz pełną integracją z usługą Blizzard Battle.net.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement