Jutro premiera Thumper na PC i PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Thumper, jeden z najmocniejszych tytułów startowych dla PlayStation VR, już jutro zadebiutuje w PlayStation Store. Jeśli jednak zamierzacie wstrzymać się przez zakupem  gogli Sony, to nie macie się czym martwić, w grę można zagrać również w sposób tradycyjny.

Thumper produkcji studia Droolto, to muzyczna gra akcji z absurdalną fabułą . Wcielimy się w niej w żuka i przemierzamy kosmos w poszukiwaniu siejącej postrach gigantycznej głowy. Oprawa graficzna charakteryzują się agresywną zmianą barw, dlatego bardziej wrażliwym, odradzam wersję VR.

Tytuł będzie w pełni wspierał konsolę PlayStation 4 Pro, na której obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę. Oczywiście w przypadku gry na PlayStation VR osiągnięcie tak wysokiej rozdzielczości nie będzie możliwe, ale ponoć i tak doznania mają być większe niż na zwykłym PlayStation 4.

Thumper nie jest tytułem na wyłączność i  jutro także zadebiutuje na platformie Steam. Jeszcze w tym roku twórcy mają zapewnić wsparcie dla gogli Oculus Rift oraz Vive.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów