Journey to the Savage Planet – gameplay zaprezentowany na nowym zwiastunie

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Journey to the Savage Planet
Journey to the Savage Planet

Journey to the Savage Planet to debiutancki projekt Typhoon Studios. Ekipa twórców nie składa się jednak z żółtodziobów. Członkowie załogi pracowali wcześniej w takich studiach jak Ubisoft, Eidos czy WB Games. Podczas E3 zaprezentowany został krótki materiał, który może nieco przybliżyć graczom formę rozgrywki. W Journey to the Savage Planet będziemy mogli zagrać w przyszłym roku, a tytuł pojawi się na PC (Epic Store), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Journey to the Savage Planet to gra z pierwszoosobowym widokiem, w której gracz wybierze się w podróż, by odkrywać obcą planetę. Oczywiście pierwsze skrzypce odgrywać będzie eksploracja nieznanego lądu. Nasz bohater nie będzie stronił od używania broni, o czym możecie przekonać się z poniższego traileru. Pełna niespodzianek planeta obfituje w najróżniejsze, nieznane nam gatunki flory i fauny. Naszym zadaniem będzie ustalenie czy nadaje się ona do zamieszkania przez ludzi.

Journey to the Savage Planet – gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów