Johnny English 3 z pierwszym zwiastunem, datą premiery i polskim tytułem

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Johnny English Strikes Again

Rowan Atkinson powróci w tym roku w jednej ze swoich najbardziej rozpoznawalnych ról. Trzecia odsłona przygód niezdarnego agenta przywróci Johnny’ego Englisha z zasłużonej emerytury. Jest on ostatnią nadzieją brytyjskiego wywiadu w starciu z hakerami, którzy ukradli i opublikowali informacje o tożsamości wszystkich tajnych agentów. Zadaniem Englisha jest złapanie hakerów odpowiedzialnych za wyciek.

W Polsce dystrybutorem filmu został United International Pictures, słynący ostatnio z kontrowersyjnej polityki wypuszczania do naszych kin filmów wyłącznie z dubbingiem (Jumanji: Przygoda w dżungli, Pacific Rim: Rebelia, Maria Magdalena). Dystrybutor zdradził również polski tytuł, który brzmi Johnny English: Nokaut. Nie wiadomo jednak, czy trzecia odsłona popularnej komediowej serii doczeka się wersji wyłącznie z dubbingiem, bez możliwości obejrzenia filmu w kinie z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

Reżyserem Johny’ego Englisha 3 jest David Kerr, reżyser serialowy, dla którego będzie to kinowy debiut. Za scenariusz do filmu odpowiada Neal Purvis, który był współautorem scenariusza do pierwszych dwóch części Johny’ego Englisha, oraz sześciu filmów o Jamesie Bondzie, a także współpracujący z nim od lat Robert Wade.

W obsadzie oprócz Rowana Atkinsona zobaczymy Olgę Kurylenko, Bena Millera, Emmę Thompson i Jake’a Lacy’ego.

Johnny English: Nokaut pojawi się w kinach już 20 września, zaś polska premiera odbędzie się dzień później.

Zwiastun filmu Johnny English: Nokaut

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów