Jeszcze w tym roku zadebiutuje Divinity: Fallen Heroes

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Divinity Fallen Heroes
Divinity Fallen Heroes

Firma Larian Studios zapowiedziała, że jeszcze w tym roku zadebiutuje sequel Divinity: Original Sin 2, zatytułowany Divinity: Fallen Heroes. Akcja gry będzie się rozgrywała w tym samym uniwersum, co poprzednia odsłona, a podczas przygody spotkamy dobrze znane postaci, choć oczywiście nie zabraknie nowych bohaterów. Produkcja otrzyma  nowe mechaniki i nieco poprawioną oprawę graficzną, na co pozwoli usprawniony silnik gry.

Fallen Heroes zapewni 60 wciągających misji fabularnych, podczas których najdrobniejsza decyzja, może mieć wpływ na przebieg historii. Grę będziemy mogli przechodzić w pojedynkę lub w trybie kooperacji.

Twórcy jeszcze nie sprecyzowali na jakich platformach ukaże się Divinity: Fallen Heroes, jednak zwolennicy grania na PC, mogą spać spokojnie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów