Jesteś fanem gier? Sprawdź, jakie akcesoria do konsol powinieneś mieć

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 4 min.
Sprawdź, Jakie Akcesoria Do Konsol Powinieneś Mieć
Sprawdź, Jakie Akcesoria Do Konsol Powinieneś Mieć

Każdy prawdziwy fan gier na konsolę chce mieć najlepsze dodatki do swojego sprzętu. Nie tylko uprzyjemniają mu rozgrywkę, lecz także – albo raczej przede wszystkim – dają możliwość pokonania przeciwników. To szczególnie ważne, kiedy zapraszasz na turnieje swoich znajomych. Przekonaj się, jakie akcesoria do konsol są Ci niezbędne, abyś był niezwyciężony i zawsze zyskiwał przewagę.

Okulary VR – jakość gry nie z tej ziemi

Czy próbowałeś już grać na swojej konsoli, posługując się okularami VR? Jeśli nie, powinieneś jak najszybciej to zmienić. Multimedialne gogle zapewniają widzenie w zakresie 360 stopni, dzięki czemu rozejrzysz się po mapie gry bez ograniczeń. Po raz pierwszy też będziesz uczestniczył w rozgrywce jako Ty, nie jako widziany na ekranie bohater.

Okulary VR to świetne akcesoria do konsol również z tego powodu, że są sprzętem typu 2 w 1. Mają zintegrowany mikrofon, który umożliwi Ci prowadzenie rozmów na bieżąco ze znajomymi – członkami Twojej drużyny lub przeciwnikami. Dzięki dźwiękowi 3D precyzyjnie określisz, z której strony nadchodzi zagrożenie.

Nowoczesne okulary VR możesz sparować np. z konsolą PS4 Pro: https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4,typ-konsoli!playstation-4-pro.bhtml, która ma 1000 GB pojemności dysku i zapewnia najpłynniejsze, najostrzejsze wrażenia. Podłącz ją do telewizora lub monitora 4K UHD, by ujrzeć wszystkie możliwości.

Sprawdź, Jakie Akcesoria Do Konsol Powinieneś Mieć (2)

Pady Sony DualShock 4 v2 do PS4 Pro

W swojej konsoli PS4 Pro – ale nie tylko – możesz wykorzystać popularne wśród miłośników gier na konsolę pady Sony DualShock 4. Są to kontrolery bezprzewodowe o szerokim wachlarzu rozszerzeń. Mają opcję wibracji podczas istotnych momentów gry. Umożliwiają słuchanie dźwięków bezpośrednio w padzie – z głośnika lub za pośrednictwem słuchawek. Przycisk „share” pozwoli Ci natychmiastowo podzielić się screenami lub nagraniami ze sceny zwycięstwa z przyjaciółmi lub swoimi fanami w sieci.

Sprawdź, Jakie Akcesoria Do Konsol Powinieneś Mieć (3)

Bestsellerowy fotel do gier Diablo Chairs X-One Horn

Czy zastanawiałeś się, jak ogromne znaczenie dla rozgrywki i Twojego zdrowia ma fotel, na którym siedzisz? Fani gier na komputer i konsolę zazwyczaj spędzają przy ekranie długie godziny. Siedzenie na kanapie czy dywanie z wykrzywionymi plecami z pewnością w dłuższym okresie czasu sprawi Ci ból, a może nawet poważniejszych dolegliwości.

Fotel do gier Diablo Chairs X-One Horn został wykonany z ekologicznej skóry i uniesie gracza do 150 kg. Jest dostępny w różnych kolorach, więc dopasujesz go do swojego gustu. Został wyprofilowany tak, by podczas wielogodzinnej rozgrywki Twoja sylwetka zachowała właściwą postawę, a mięśnie odpoczywały. Nie czując bólu czy zmęczenia, będziesz mógł grać dłużej i pokonywać przeciwników, którym braknie sił.

Akcesoria do konsol dla miłośników wyścigów

Twoje ulubione gry to wyścigówki? W Twojej kolekcji akcesoriów do konsol nie może zabraknąć zestawu kierownica + pedały. Jednym z najpopularniejszych jest Logitech G29 Racing Wheel. Nadaje się do obsługi najnowszych gier dla konsoli Xbox One oraz komputerów PC. Działa też z konsolami Playstation 3 i Playstation 4. Zapewnia wrażenia porównywalne z rzeczywistymi, np. zmianę masy czy poślizg opon. Masz pełną kontrolę nad kierunkiem i sposobem jazdy. Sterowanie jest płynne i ciche.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów