Jeden z nowych kontrolerów Dualshock 4 v2 pojawił się w sklepie

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dualshock 4 Berry Blue
Dualshock 4 Berry Blue

Dualshock 4 v2 to poprawiona wersja kontrolera dla konsoli PlayStation 4, choć zmian w porównaniu z pierwotną wersją jest niewiele. Sony niedawno zapowiedziało nowe wersje kolorystyczne i jedna z nich nieoczekiwanie pojawiła się w sklepie.

Jeden z użytkowników Reddita mieszkający w Illinois (Stany Zjednoczone) zauważył w sklepie kontroler w wariancie kolorystycznym Berry Blue i zdecydował się na jego zakup. Cena przed opodatkowaniem wynosiła 64,99 dolarów, a po 70,35 dolarów.

Bb Ds4 V2

Jak widać Sony nadal się ceni i zakup nowego kontrolera to nie lada wyzwanie dla portfela użytkownika PlayStation 4. Na szczęście japońska firma głównie skupia się na grach w przeciwieństwie do konkurencji w postaci Microsoftu.

Ciekaw jestem, kiedy pojawi się reszta zapowiedzianych wariantów kolorystycznych, bo obecność jednego z nich na półce sklepowej może wskazywać ich szybsze wprowadzenie do sprzedaży.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PS4/comments/9fnha5/thought_these_didnt_come_out_till_later_this/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów