Infinity Blade usunięte z App Store

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Ib Logo
Ib Logo

Trylogia gier z serii Infinity Blade właśnie zniknęła z App Store. Epic Games podjęło tę trudną decyzję, gdyż mała ilość osób pracujących nad grą uniemożliwiała wsparcie na wysokim poziomie. Nie zmienia to jednak faktu, że trylogia będzie mieć specjalne miejsce w sercach pracowników.

Usunięcie gier to nie wszystko, ponieważ pozbawiono graczy również dokonywania mikrotransakcji. Na szczęście osoby, które pobrały każdą z odsłon wcześniej, nadal będą mogły zagrać pod warunkiem, że używają Apple ID powiązanego z grami.

Img 2832

Pierwsza część Infinity Blade pojawiła się w 2010 roku, a sama gra skupia się na walce za pomocą gestów. Produkcja Epic Games postawiła poprzeczkę wysoko, a kolejne odsłony umacniały serię.

Druga część pojawiła się w 2011 roku, a na zwieńczenie trylogii musieliśmy czekać do 2013. Infinity Blade III będzie wspierane jeszcze przez miesiąc. Pojawią się nowe wyzwania społecznościowe i parę niespodzianek. Epic postanowiło wprowadzić darmowe naklejki z serii dla iMessage, choć do niedawna były płatne. Ponadto tytułowy miecz nieskończoności będzie żył dalej jako broń w Fortnite.

Źródło: https://www.macrumors.com/2018/12/10/infinity-blade-games-removed-from-app-store/?fbclid=IwAR1MK_ViN5esBeBii0CJf2_6rDaMXY2E8HxVtBvjFSkWRr1c7xZOene18GM

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów