Immortal Redneck zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Immortal Redneck
Immortal Redneck

Gdyby przy wyborze gier kierować się tytułem, to Immortal Redneck byłby pozycją obowiązkową dla każdego szanującego się gracza. To dość nietypowe połączenie pierwszoosobowej strzelanki z mechaniką typową dla gier roguelike, zadebiutowało na PC w kwietniu zeszłego roku i spotkało się z całkiem ciepłym przyjęciem.

Twórcy ze studia Crema zapragnęli jednak by więcej graczy usłyszało o ich produkcji i postanowili ją wydać w wersji na konsole Playstation 4 i Xbox One oraz Nintendo Switch. Na platformach Sony i Microsoftu strzelanka zadebiutuje 27 lutego a na Nintendo Switch w marcu.

W Immortal Redneck wcielamy się w nieokrzesanego bohatera, który jako mumia budzi się w starożytnym Egipcie. By uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania, będzie musiał przedrzeć się przez tabuny przeciwników. Przetrwać nie będzie łatwo, bo wbrew tytułowi, śmierć jest permanentna.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Anonim pisze:

    Zapowiada się grubo. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
    Ale w sumie mało pokazali na tym zwiastunie, lubię takie produkcje, więc będę obserwował.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów