Immortal Legacy – trwa przedsprzedaż, znamy datę premiery

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Immortal Legacy Art
Immortal Legacy Art

Sony Interactive Entertainment poinformowało o starcie przedsprzedaży Immortal Legacy na PlayStation VR. Zamawiając grę w przedsprzedaży, każdy z graczy otrzyma bonusy do gry – broń SMG z II wojny światowej i motyw Immortal Legacy: The Jade Cipher. Immortal Legacy jest miksem akcji, przygody i horroru, ale także połączeniem oldschoolowego single playera z najnowocześniejszą rozgrywką w wirtualnej rzeczywistości. Gra pojawi się na rynku 20 marca na PlayStation Store.

Immortal Legacy zwiastun

Immortal Legacy można było znać pod roboczym tytułem Kill X. Jednak producenci gry, po długich dyskusjach i omówieniu opcji alternatywnych, zdecydowali się na tytuł, który najlepiej oddaje klimat historii przedstawionej w ich grze. W najnowszej produkcji studia Viva Games, każdy z graczy wcieli się w rolę Tyre’a, byłego żołnierza sił specjalnych, który po tajemniczej śmierci swojej matki postanawia wyruszyć na wyspę Yingzhou. Razem z Ksaną (przyjaciółką matki), próbują odkryć prawdę na temat tajemniczej śmierci i niezwykle zagmatwanej przeszłości rodzicielki.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów