I Am Jesus Christ – PlayWay zapowiedziało symulator Jezusa

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
I Am Jesus Christ
I Am Jesus Christ

Rodzima firma PlayWay specjalizująca się w wydawaniu najróżniejszych symulatorów, zapowiedziała kolejną grę, która zapewne po premierze podbije listę bestsellerów platformy Steam. Oczywiście nie będzie to zasługa jakość produktu, ale jego kontrowersyjnej tematyki. Gra I Am Jesus Christ, bo o niej mowa, to symulator cudów wykonywanych przez Jezusa Chrystusa. Wcielamy się więc w Zbawiciela ludzkości i odbywamy bogatą w niezwykłe wydarzenia wędrówkę inspirowaną Nowym Testamentem.

Debiutancki projekt studia SimulaM zadebiutuje wyłącznie na platformie Steam, ale wydawca nie ujawnił jeszcze jego daty premiery. Z pewnością okolice przyszłej Wielkanocy, byłyby z marketingowego punktu widzenia, najlepszym terminem. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun I Am Jesus Christ.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów