House of Cards, czyli gra polityczna z grami komputerowymi w tle

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sarial House of Cards, to poważna produkcja telewizyjna o wielkiej polityce i z doborową obsadą aktorską. Teoretycznie nie powinno być w nim miejsca na motywy związane z grami, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. W dwóch pierwszych sezonach serialu, kongresmen Frank Underwood po godzinach rozładowywał emocje grając w Call of Duty na konsoli PlayStation 3, w trzecim sezonie relaksuje się przy platformówce Monument Valley. 

Producent House of Cards, Daniel Gray tak polubił grą logiczną na urządzenia mobilne, że zapytał się jej twórców, czy może ją wykorzystać w swoim serialu. No cóż, lepszej promocji ekipa ze studia ustwo, nie mogła sobie wyobrazić, a widok socjopatycznego prezydenta Stanów Zjednoczonych przyssanego do swojego tabletu jest bezcenny.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów