Horror Observer zapewni około 7-8 godzin rozgrywki

Gra da dużo swobody.

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

Polskie studio Bloober Team obecnie pracuje nad horrorem pt. Observer. Produkcja ma być podobnie jak Layers of Fear psychologicznym i psychodelicznym horrorem, który zabierze gracza w głąb prawdziwego szaleństwa.

Deweloperzy w czasie wywiadu z serwisem DualShockers ujawnili kilka nowych informacji na temat projektu. Gra ma być dłuższa i bardziej rozbudowana niż Layers of Fear. Jej przejście ma zająć około 7-9 godzin. Dodatkowo w czasie rozgrywki otrzymamy możliwość podejmowana decyzji, które wpłyną na dalszy tok zabawy. Gra Observer będzie miała kilka różnych zakończeń.

Akcja gry studia Bloober Team ma miejsce w Krakowie roku 2084. Na świecie panuje zaraza spowodowana przez wirus, a do tego trwa krwawa wojna. Wszystko to przyczyniło się do zmniejszenia ludzkiej populacji. Ludzie którzy przetrwali by się rozerwać sięgają po różnego typu używki – implanty neuronowe, narkotyki, VR. Głównym bohaterem jest Daniel Lazarski, członek elitarnej jednostki policji neuronowej założonej przez Chiron – megakorporację, która przejęła rządy w zniszczonej Polsce. Protagonista zajmuje się hakowaniem i inwigilacją umysłów kryminalistów podejrzanych o popełnienie przestępstw. Po otrzymaniu dramatycznej prośby o pomoc od swego syna, Daniel interweniuje w niebezpiecznym sektorze C Krakowa, gdzie zmuszony jest do inwigilacji niestabilnych umysłów kryminalistów i ich ofiar.

Zwiastun Observer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów