Homicidal All-Stars – brutalna strategia turowa zadebiutuje jeszcze w tym roku

Homicidal All Stars
Homicidal All Stars

Wydawnictwo Good Shepherd Entertainment oraz deweloper Artificer zapowiedzieli Homicidal All-Stars – strategiczną grę turową single-player, osadzoną w dystopijnej przyszłości, gdzie mieszkańcy oraz skazańcy walczą o przetrwanie w brutalnym i bezlitosnym reality show. Jeszcze w tym roku, gracze będą mogli doświadczyć krwawych i pełnych wnętrzności wrażeń na platformach Steam oraz GOG.com.

W społeczeństwie przyszłości, naznaczonym skrajną nierównością dochodów, chciwymi korporacjami, przemocą, wojną i zmianami klimatycznymi, Homicidal All-Stars jest niezwykle udanym show, które stało się sensacją. Jako jego uczestnik, musisz przetrwać w niebezpiecznych miejskich arenach, w których na każdym kroku czyhają na Ciebie zabójcze pułapki, zagmatwane zagadki oraz uzbrojeni po same zęby zabójcy. By zdobyć chwałę, sławę i stać się gwiazdą w mrocznej rzeczywistości, „wystarczy” pokonać swoich wrogów… i po prostu przeżyć. 

Każdy odcinek Homicidal All-Stars zawiera tor przeszkód z piekła rodem z różnymi wyzwaniami, którego motyw zmienia się z odcinka na odcinek. Omijaj i rozbrajaj pułapki, pokonuj zasadzki i eksploruj okolicę w poszukiwaniu pakietów sponsorskich. Musisz jednak mieć oczy dookoła głowy, gdyż reżyser show przygotował wyjątkowo paskudne niespodzianki. Tak dla rozrywki. 

Gdy cały ten morderczy chaos dobiegnie końca, za kulisami będziemy mogli odpocząć i nabrać sił, a także porozmawiać z pozostałymi uczestnikami i ekipą show. Następnie, wbijamy wyższy level i spersonalizujemy swój sprzęt tak, aby móc przetrwać kolejną noc pełną śmiertelnych niebezpieczeństw, a to wszystko ku uciesze widzów. 


Źródło: Informacja prasowa