Hochu Otsuka dołącza do obsady Death Stranding

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Death Stranding do dość tajemnicza produkcja, gdyż do tej pory wciąż wiemy bardzo niewiele o rozgrywce i historii, którą będzie chciał nam opowiedzieć charyzmatyczny producent. Hideo Kojima przedstawił za to dzisiaj kolejnego aktora głosowego, który dołączył do obsady nadchodzącej produkcji Kojima Productions.

Japończyk postanowił poinformować fanów o kolejnym aktorze głosowym za pośrednictwem Twittera. Będzie nim Hochu Otsuka, ale nie wiemy jaka postać się wcieli.

Hochu Otsuka użyczał swojego głosu wielu postaciom z gier. Najnowszą jest Xibar z Kingdom Hearts III, ale znany jest również z podkładania głosu dla Jiray’i z Naruto, Yazana Gable, Makoto Sody i wielu innych.

To nie pierwsza współpraca na linii Kojima – Otsuka, ponieważ Hochu użyczył głosu profesorowi Galvezowi z Metal Gear Solid Peace Walker i Evangelosiowi Constantinou w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Źródło: https://www.siliconera.com/2019/01/30/the-japanese-voice-actor-for-narutos-jiraiya-and-kingdom-hearts-xigbar-joins-death-stranding/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów