Hob i Torchlight II zmierzają na Nintendo Switch

Za porty odpowiedzialne będzie studio Panic Button

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Hobtitle

Studio Panic Button oraz Perfect World Entertainment przygotowują porty Hob i Torchlight II na najnowszą konsolę z rodziny Nintendo.

Panic Button jest odpowiedzialne za porty na Switcha takich gier jak DOOM, Wolfenstein II: The New Colossus czy Warframe. Chiński wydawca Perfect World Entertainment ogłosił współpracę ze wspomnianym studiem w sprawie Hob i Torchlight II. Po dotychczasowej pracy studia wydawałoby się, że nie ma się o co martwić w kwestii jakości portów.

Hob na Nintendo Switch zadebiutuje już 4 kwietnia i będzie kosztował $19.99, czyli około 77 PLN. Produkcja oficjalnie nazywać się będzie Hob: The Definitive Edition. Port jednak nie będzie zwykłym przełożeniem gry na inny sprzęt, lecz doda takie funkcje jak sterowanie kamerą, ulepszony interfejs użytkownika oraz wsparcie dla ekranu dotykowego konsoli.

Szczegółów dotyczących Torchlight II na ten moment nie znamy. Produkcja ma pojawić się jesienią tego roku. Zwiastun Hob na Switcha oraz garść screenów możecie znaleźć poniżej.

Hob: The Definitive Edition – zwiastun produkcji

Galeria

Źródło: https://www.dualshockers.com/hob-torchlight-2-switch-port-panic-button/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów