Hellblade: Senua’s Sacrifice – twórcy udostępniają ścieżkę dźwiękową

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Twórcy gry Hellblade: Senua’s Sacrifice starają się spełnić wszystkie prośby, które kierują do nich fani ich produkcji. Ninja Theory tuż po spełnieniu jednej z nich, czyli wydaniu fizycznej wersji swojego tytułu (od wczoraj można szukać gry na sklepowych półkach), niemal natychmiast daje graczom zakochanym w Hellblade kolejny powód do radości.

Deweloperzy poinformowali, że ścieżka dźwiękowa z gry Hellblade: Senua’s Sacrifice jest już dostępna do pobrania oraz odsłuchania za pomocą platformy Steam oraz innych muzycznych aplikacji, takich jak Spotify, iTunes, YouTube Music, Google Play czy Amazon Music.

Przypomnijmy, że gra Hellblade: Senua’s Sacrifice zadebiutowała pierwotnie 8 sierpnia 2017 roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. W kwietniu tego roku tytuł ten trafił również do posiadaczy konsoli Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów