Hearthstone: Rozróba Rastakana zadebiutuje na początku grudnia

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Hearthstone

Rozróba Rastakana to najnowsze rozszerzenie do popularnego Hearthstone. Już 4 grudnia gracze staną do walki o chwałę, wyposażeni w 135 nowych kart oraz arsenał nasyconych mocą mechanik voodoo. Dodatkowo Ci gracze, którzy kupią w przedsprzedaży specjalny zestaw pretendenta zawierający 17 pakietów kart, otrzymają rewers „Gotowi na rozróbę!, a nabywcy zestawu Rozróba Rastakana oprócz rewersu dostaną też szamana Szero Rastakana oraz 50 pakietów kart. Zestaw pretendenta kosztuje 20 euro, a zestaw Rozróba Rastakana 50 euro. Rozszerzenie ukaże się oczywiście na PC, jak i iOS oraz Androidzie.

Hearthstone to bardzo popularna, darmowa cyfrowa strategiczna gra karciana za którą stoi Blizzard. Na całym świecie Hearthstone przyciągnął już ponad 70 milionów graczy. Gracze mogą wybrać jedną z dziewięciu potężnych klas postaci i tworzyć talie kart, wykorzystując w nich stronników, zaklęcia i bronie zaczerpnięte z uniwersum Warcraft.

Hearthstone: Rozróba Rastakana zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów