Grim Dawn – Nekromanta kolejną grywalną postacią

Nadchodzi nowe DLC.

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak zapowiadają twórcy, studio Crate Entertainment, rozszerzenie do Grim Dawn ukaże się w dalszej części tego roku. Póki co wiemy już, że dodatek wniesie do gry dwie nowe postacie. Jedną z nich jest przedstawiony już nieco wcześniej Inkwizytor, drugą dostępną postacią będzie budzący postrach Nekromanta. Oczywiście jak na władającego czarną magią czarownika przystało, będziemy mogli przyzwać na pole bitwy nieumarłych jako sojuszników. Oprócz tego Nekromanta ma używać magii z dziedzin Aether i Vitality.

Warto przypomnieć, że Nekromanta jako grywalna postać zbliża się również do Diablo III. Wielu fanów władcy nieumarłych z Diablo II z nadzieją czeka na reaktywacje tej chyba najbardziej charakterystycznej postaci. Cóż, jeśli Blizzardowi się nie powiedzie, to może warto będzie rzuć okiem jak poradził sobie z tematem Grim Dawn. Szczerze przyznam, że do minionego weekendu Grim Dawn był dość głęboko zakopany w mojej „kupce wstydu”, jednak już nadrabiam zaległości i co tu ukrywać, jest nieźle!

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów