Granie w Doom za pomocą…Porshe 911

| | Przeczytasz w 1 minutę

O tym, że poczciwego Dooma można odpalić przy pomocy różnych urządzeń, próbuje przekonać nas youtuber z niezbyt popularnego kanału vexal. Po przeciętnym tosterze wyposażonym w port USB przyszła pora na nieco bardziej zaawansowany sprzęt. Otóż jak się okazuje, w bardzo prosty sposób możemy uruchomić Dooma na komputerze pokładowym Porshe 911. Jeśli akurat nie macie pod ręką żadnego Porshe, nie ma co płakać, na innym aucie też może się udać. Nie potrzebujecie żadnych umiejętności inżynierskich! Oryginalna płyta z grą, pendrive, 3 proste kroki i jesteście w grze. Jak obserwujemy na filmiku, w grze steruje się kierownicą, gałka skrzyni biegów zmienia broń, a naprzód poruszamy się dzięki pedałowi gazu.

Mam nadzieję, że nikogo nie trzeba uświadamiać, że filmik nie jest prawdziwy. Jest jednak na tyle dobrze złożony, że ogląda się go z niekłamanym uśmiechem na twarzy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nowy dodatek fabularny do Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu https://t.co/00fgJJE6Wx https://t.co/gHghvkm0Rm
GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch