Granie w Doom za pomocą…Porshe 911

| | Przeczytasz w 1 minutę

O tym, że poczciwego Dooma można odpalić przy pomocy różnych urządzeń, próbuje przekonać nas youtuber z niezbyt popularnego kanału vexal. Po przeciętnym tosterze wyposażonym w port USB przyszła pora na nieco bardziej zaawansowany sprzęt. Otóż jak się okazuje, w bardzo prosty sposób możemy uruchomić Dooma na komputerze pokładowym Porshe 911. Jeśli akurat nie macie pod ręką żadnego Porshe, nie ma co płakać, na innym aucie też może się udać. Nie potrzebujecie żadnych umiejętności inżynierskich! Oryginalna płyta z grą, pendrive, 3 proste kroki i jesteście w grze. Jak obserwujemy na filmiku, w grze steruje się kierownicą, gałka skrzyni biegów zmienia broń, a naprzód poruszamy się dzięki pedałowi gazu.

Mam nadzieję, że nikogo nie trzeba uświadamiać, że filmik nie jest prawdziwy. Jest jednak na tyle dobrze złożony, że ogląda się go z niekłamanym uśmiechem na twarzy.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Call Of Juarez: The Cartel oraz Więzy krwi we wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/KTyJZmg7NB https://t.co/yYv4rndfLb
Dakar 18 - dzisiaj premiera oficjalnej gry Rajdu Dakar - https://t.co/A6rDc2hdBa https://t.co/tJis0Z4pWz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch