Grand Theft Auto Online ciągle niesamowicie popularne

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas kwartalnej konferencji finansowego Take-Two prezes Strauss Zelnick wspomniał, że Grant Theft Auto Online ma obecnie więcej aktywnych użytkowników, niż rok temu. W ciągu tygodnia do Grant Theft Auto Online loguje się około ośmiu milionów graczy! Liczby te świadczą, że tryb online produkcji jest niesamowicie grywalny, a co najważniejsze ciągle przyciąga nowych graczy. Gra wyszła po raz pierwszy w 2013 roku, a od ostatniej premiery na PC minęło już kilka miesięcy. Jest to wielki sukces Grant Theft Auto V.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. hirek pisze:

    Wczoraj zamówiłem w media expert i czekam i się jaram jak dzieciak. Tanie nie jest ale przynajmniej darmowa dostawa :D Pamiętam jak jako małolat w jedynkę grałem na pececie u kumpla po szkole. Teraz kupiłem sobie ps4 i postanowiłem wrócić do gry :D

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów