Grand Theft Auto 6 z główną bohaterką i akcją w Ameryce Południowej? PLOTKA

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gta 6
Gta 6

Grand Theft Auto 6 nie zostało jeszcze zapowiedziane, ale nie ulega wątpliwości, że Rockstar Games rzeczywiście pracuje nad nową odsłoną kultowej serii. Kanał The Know, ujawnił wczoraj kilka ciekawych szczegółów dotyczących gry, powołując się na źródła blisko powiązane z twórcami, które jednak chciały zachować anonimowość.

Ponoć akcja w Grand Theft Auto 6, po raz pierwszy w historii serii, będzie się rozgrywała w dwóch lokacjach. Główną będzie słoneczne Miami, ale kilka misji będzie miało miejsce w Ameryce Południowej. Twórcy jeszcze nie wiedzą, kto będzie głównym bohaterem gry, ale nie wykluczają obsadzić w tej roli kobietę.

The Know uprzedza jednak, że wydanie GTA VI to wciąż dość odległa przyszłość i jej premiery możemy się spodziewać dopiero za 3-4 lata. Obecnie Rockstar Games skupia się głównie na jesiennej premierze Red Dead Redemption 2.

Grand Theft Auto 5 zadebiutowało w 2013 i od tego czasu zdążyło się pojawić na wszystkich wiodących platformach z wyjątkiem Nintendo Switch. Gra wciąż sprzedaje się świetnie, głównie dzięki systematycznie rozwijanemu GTA Online.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów