Gran Turismo Sport otrzyma tor Fuji Speedway i nowe auta w kolejnej aktualizacji

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.

Gran Turismo Sport jest stale rozwijane i już jutro pojawi się kolejna aktualizacja do produkcji Polyphony Digital. Poza dodaniem toru Fuji Speedway w dwóch wersjach możemy także liczyć na nowe auta.

Aktualizacja oznaczona jako wersja 1.28, pojawi się jutro, a przed jej udostępnieniem odbędzie się konserwacja serwerów. W tym czasie rozgrywka będzie niestety niemożliwa.

Tor Fuji Speed w dwóch wersjach (GT Sport i F) pojawi się dopiero w weekend. Kazunori Yamauchi i jego pracownicy starają się dodawać realistyczne i fikcyjne tory, pierwszym z nich był Red Bull Ring, teraz pojawi się Fuji.

Polyphony Digital nie zapomniało o nowych autach, a sam Yamauchi pokusił się o swoją tradycyjną zapowiedź w postaci sylwetek nowych aut zmierzających do gry. Jednym z nich bez jest Porsche 911 (996) GT3, które pierwszy raz pojawiło się w Gran Turismo 3.

Nie zabraknie również Hondy NSX Type R, Nissana 300ZX, Porsche 911 (997) GT3, a to tylko 4 auta z 9 zapowiedzianych.

Tory i auta to nie wszystko, ponieważ pojawią się nowe wyścigi w ramach ligi Gran Turismo i nowe zadania na torze Red Bull Ring. Dokładną zawartość poznamy jutro po zaktualizowaniu Gran Turismo Sport do wersji 1.28.

Źródło: https://www.gtplanet.net/gt-sports-next-update-arrives-september-26/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów