Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Gracze znaleźli sposób na błąd w Anthem wyłączający PlayStation 4

Anthem

Anthem nie może zaliczyć swojego debiutu do udanych, a ostatnie pokłosie problemu z grą sprawiło, że wielu graczy zdecydowało się poprosić Sony o zwrot pieniędzy.

BioWare zacieśniło nawet współpracę z Sony, aby przyjrzeć się bliżej błędowi, który wyłącza PlayStation 4 podczas grania w najnowszą produkcję studia. W tej chwili EA zbiera informacje o błędzie, co powinno przełożyć się na szybkie wyeliminowanie problemu.

Na forum poświęconym problemowi w działaniu Anthem na PlayStation 4, pojawiło się 1000 odpowiedzi, więc wygląda na to, że to nie jednostkowy przypadek.

Na szczęście można sobie samemu radzić z konsekwencjami nieszczęsnego błędu, przynajmniej dopóki EA nie wyda stosownej łatki. Wystarczy wejść do Recovery Menu w konsoli Sony i wybrać odbudowę bazy danych. To dość długa operacja, ale pomoże uporać się połowicznie z zaistniałym problemem.

Anthem nie powoduje całkowitego uszkodzenia systemu operacyjnego (tzw. brick), zamiast tego konsola wchodzi w stan uśpienia i teoretycznie gubi dane. Na szczęście wszystkie nadal znajdują się na dysku i jedynie odbudowa bazy danych może obecnie pomóc.

Pomimo znalezienia remedium, Electronic Arts i BioWare powinni jak najszybciej wydać łatkę, która zablokuje pojawienie się błędu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

A gdyby tak II wojna światowa nigdy się nie skończyła? Wyobraźmy sobie, że Niemcy po 1945 roku wciąż okupują Polskę i szykują się do...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Tales of the Neon Sea do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Tales of the Neon Sea to...

RECENZJE GIER

Gdyby przeprowadzić ankietę wśród polskich graczy będących po trzydziestce, to w ścisłej czołówce najbardziej zapamiętanych przez nich strategii byłaby Twierdza lub Twierdza: Krzyżowiec. Te...

PUBLICYSTYKA

Witajcie w kwietniu! To kolejny miesiąc, który ma nam dostarczyć wielu ciekawych gier i to z różnych gatunków. Tradycyjnie postanowiliśmy wybrać 5 produkcji, które...

Advertisement