Gra UNO dostępna na konsoli Nintendo Switch

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Uno
Uno

Wczoraj gra karciana UNO została dodana do cyfrowego sklepu Nintendo Switch. W produkcji znajdziemy wiele motywów z innych produkcji Ubisoftu jak np. Rabbids, Just Dance oraz Rayman.

UNO na Nintendo Switch będzie zawierać oryginalną rozgrywkę, którą fani już znają oraz gdzie gracze z każdą rundą dobierają karty według koloru i wartości – do momentu aż gracz pozbędzie się wszystkich kart i wygra. Dodatkowo gra daje możliwość interakcji ze znajomymi, rodziną i graczami na całym świecie, dzięki trybowi online, który pozwala na czat głosowy i wideo. Gra posiada również system emotek, dzięki którym gracze mogą wyrazić swoje emocje. Aby podnieść poprzeczkę, gracze którzy kierują się strategią żeby wygrać, mogą zdobyć miejsce na tygodniowej i globalnej tabeli wyników.

Uno Nintendo Switch – zwiastun

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów